Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Wieluń Osiedle Dąbrowa

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Działoszyn(Wieluń + 22 km)

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, przy ul. Częstochowskiej 5. Nr ewid. 21, obręb 0004 - Działoszyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowa: 479.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do dnia 30.04.2026 r: 349.000 zł Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jaworzno

Jaworzno(Wieluń + 21 km)

350 000 zł138 m² 2 536,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szukasz domu z budynkami gospodarczymi. Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym , letnią kuchnia oraz garażem , zlokalizowany w miejscowości Jaworzno gmina Rudniki ,pow. Oleski. ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł108 m² 4 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Posiadamy w sprzedaży domy w miejscowości Ostrówek gm. Galewice, powiat wieruszowski. Parterowy niepodpiwniczony budynek mieszkalny o pow. użytkowej ok 107mk. całkowitej 115.60mk. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł174 m² 10 919,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 438 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu domów z prywatnym basenem - idealnego jako dochodowa inwestycja, ekskluzywna rezydencja lub wakacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraszkowice(Wieluń + 9 km)

900 000 zł147 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Neo Nieruchomości przedstawia wolnostojący parterowy dom jednorodzinny. Nieruchomość położona na dużej działce 6000 m2. Dojazd z dwóch stron działki drogą asfaltową. Dodatkowo dwie łąki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł132 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z dużym potencjałem Przedmość Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 132 m , położony na działce ok. 1100 m w spokojnej, zielonej okolicy. Budynek o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

899 360 zł120 m² 7 494,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Magiczny Azyl nad Wartą - Przestrzeń, spokój i Bliskość Natury Zjawiskowy dom z półbali w Konopnicy - z antresolą, fotowoltaiką i ogrodem. Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 000 zł263,07 m² 3 329,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojacy z dużym ogródem zlokalizowany w centrum Gorzowa Śląskiego. Nieruchomość stanowi dom o pow. 236,07 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł174,88 m² 7 433,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Dąbrowa,Wieluń

689 000 zł110 m² 6 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dąbrowa koło Wielunia. Dom o powierzchni 110m2, położony na działce 691m2 z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wieluń

Dąbrowa,Wieluń

399 000 zł122 m² 3 270,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż dom(strona Południowa Słoneczna) w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim częściowo wykończonym przy ul. Chmielnej w wieluń/dąbrowa, dostępny od ręki na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij